098-871-42-54 Ми працюємо: Пн. - Пт. з 10:00 до 20:00
Принципи здорового способу життя

        Здоровя - це те, без чого нам не обійтись! Успішні люди обирають здоровий спосіб життя. Ідеї, які приречені на успіх живуть лише в здоровому тілі. Часом ми не надаємо здоров'ю належної уваги, вир буденност віднімає весь час та  енергію на зовсім інші речі. Але усі ми знаємо про важливість здорового способу життя. Правильне харчування та спортивні навантаження - це запорука здоров'я, процвітання та успіху! Часом  ми не розуміємо наскільки впливає наше самопочуття на  стиль життя! Іноді ми просто  скаржимось що життя нудне та безбарвне,  що немає нічого щоб нас зацікавило . Ми повинні зрозуміти, що здоровя -це запорука життя про яке ми мріємо! Отож, після того як ми зробили висновки, можемо розпочати нашу подорож… подорож  до Ваших мрій.!

        Чи є у Вас мрія? Чи є у вас ціль? Чи мрієте ви про щось, що зробить Ваше життя особливим та доповненим? Що заважає Вам жити життям про яке ви мрієте… Часом проблема ховається у зовсім неочікуваному місці. А чи знаєте ви що ваш настрій залежить від вашого стану здоровя? Так це правда. Згадайте філософів минулих століть:  «У здоровому тілі здоровий дух»(Арістотель) . Це прислів’я розкриває секрет успіху усього життя. Китайське прислів’я «Ми те що ми їмо» вказує з чого потрібно починати. Існує безліч порад, принципів, правил здорового харчування. Найосновніші з них ми відкриємо для Вас.

        Принципи здорового харчування:

- Випивайте не менше ніж 1.5л води в день.Вода допоможе пришвидшити метаболізм, очистить організм, зніме втому, надасть шкірі сяючого вигляду, а Вам впевненості.

- Раціон харчування повинен складатися із різноманітних продуктів  рослинногота тваринного походження.

- Вживайте не менше 400 г на добу різноманітних овочів та фруктів, бажано свіжих та вирощених в місцевих умовах екологічно чистих зон.

- Вживайте молоко і молочні продукти (кефір, кисле молоко, йогурт, сир) з низьким вмістом жиру і солі.

- Вибирайте продукти з низьким вмістом цукру, обмежуйте частоту вживання рафінованого цукру, солодких напоїв та солодощів.

- Віддавайте перевагу продуктам з низьким вмістом солі, загальна кількість якої не повинна перевищувати однієї чайної ложки (6 г) на добу, включаючи сіль, що знаходиться в готових продуктах.

        Основні сучасні вимоги до раціонального харчування: 

• енергетична цінність раціону — має компенсувати енерговитрати організму;

• повноцінність та різноманітність їжі - досягається використанням широкого асортименту продуктів та різних способів їх кулінарної обробки;

• добра засвоюваність їжі, зумовлюється її складом та способом готування;

• органолептичні властивості харчів (зовнішній вигляд, консистенція, смак, запах, колір, температура) — сприяють апетиту та виділенню шлунковою соку;

• помірність і своєчасність прийому їжі — забезпечують її добру засвоюваність та гарне самопочуття людини;

• санітарно-епідемічна бездоганність і нешкідливість їжі — обов'язкова умова сучасної культури харчування.

       Отже, дотримуючись принципів здорового харчування ми відкриваємо двері до нового життя, сповненого нових вражень та здійснених мрій!