098-871-42-54 Ми працюємо: Пн. - Пт. з 10:00 до 20:00
Переваги та догляд за керамічним покриттям

        У арсеналі сучасної господині з кожним роком з'являється все більше і більше речей, які полегшують та покращують процес приготування страв. Виробники усіх провідних ТМ кухонного начиння працюють над удосконаленням, функціональністю та дизайном продукції, щорічно дивуючи публіку  прогресивними новинками. На сьогоднішній день « перша помічниця» на кухні  - сковорідка (пательня, сковорода) пройшла справжню еволюцію перетворень. Різноманітність форм та об’ємів, призначень та покриттів вражає. Відтепер слово «Тренд» актуальне і на кухні. Виробники створюють справжні шедеври та «одягають» сковорідку у найкраще.

Одне з найкращих та найновіших видів покриттів у сковорідки є керамічне, адже від попередніх своїх « подруг» вона відрізняється  -екологічністю. Переваг у такого виду покриття безліч: зазвичай в основі сковорідки використовують сплав алюмінію, який має низьку вагу та високу теплопровідність, отже пательня є легкою та швидко і рівномірно нагрівається. Прекрасний антипригарний ефект задає керамічне покриття, яке було виготовлене з натуральної сировини на основі золь-гель технології без використання перфтороктанової (ПФОК) кислоти та інших потенційно небезпечних сполук, що робить його абсолютно безпечним для Вашого здоров'я та навколишнього середовища. Ви можете готувати  з мінімальною кількістю жиру, що робить страви більш здоровими. А також такі сковорідки легкі у догляді . Щоб Ваша керамічна « помічниця» (сковорідка) залишалась якнайдовше у хорошому стані Ви повинні знати декілька секретів щодо догляду:

·        Керамічне покриття стійке до високих температур, але зверніть увагу що перегрівати порожню посудину все ж  так не варто.

·        Рекомендується  додавати краплину рослинної олії для смаження їжі  у власному соку.

·        Якщо жирна їжа підгоряє, вона може залишити незначні плями. Щоб позбутись їх просто дайте постояти в гарячій воді з миючим засобом. У випадку утворення  складніших плям розігріте у сковороді розчин білого оцту з водою та вичистіть у звичайний спосіб. У будь-якому випадку такі плями не впливають на властивості керамічного посуду.

·        Уникайте металевих інструментів при перевертанні та помішуванні . Краще їх замінити на дерев'яні лопатки або лопатки з жаростійкого силікону.

·        Сковорідки з керамічним покриттям легко миються вручну за допомогою неабразивних засобів та мяких губок; миття в посудомийній машині може призвезти  до зниження якості  антипригарних властивостей посуду.

 

ТМ  «Vinzer» випускає широкий вибір сковорідок з керамічним антпригарним покритям . Різноманіття  розмірів, форм та дизайну задовольнить будь-яку господиню. Ознайомитись з асортиментом Ви можете на нашому сайті .