098-871-42-54 Ми працюємо: Пн. - Пт. з 10:00 до 20:00
Доставка і оплата

     Замовити продукцію Vinzer Ви можете будь-яким зручним для Вас способом, а саме:розмістити замовлення на нашому сайті або  оформити замовлення по телефону, зателефонувавши одному з менеджерів  Пн-Сб  з 10-19 год тел.:0988714254) .                                                                                                                                       

     Для мешканців м. Львів  Ви можете оплатити та отримати своє замовлення власноручно у будь-яких з наших фірмових магазинів у м.Львові:

1.      пр.Ч.Калини, 60 ТЦ "Арсен", маг.VINZER

      вул.Кн.Ольги,120 ТЦ "Арсен",  маг.VINZER (З 1 серпня 2015р. магазин переїхав на пр.Ч.Калини 60!!!)

2.      вул.Патона, 37 (2 поверх)  ТЦ "Арсен",  маг.VINZER

 10:00-20:00 год  без обіду та вихідних 

за Вашим вибором, попередньо узгодивши доставку з менеджером по телефону.

     Ви можете замовити у нас продукцію і велокур"єри м.Львова доставлять Вам в будь який час та погоду, саме туди і саме тоді. Велокур"єрська доставка ! Швидко та недорого .
Можна заздалегідь, можна просто вже, просто зараз!

Можлива оплата на картковий рахунок: наразі оплата можлива лише шляхом Грошового переказу при отриманні товару на Новій Пошті. Розрахунковий рахунок запрацює з червня  2018 року. 

 

     По території України доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта" або будь якої оюраної Вами логістичної компанії. При цьому оплата за товар здійснюється переказом на картковий рахунок банку, або при отриманні товару безпосередньо у відділенні перевізника. Доставка товару і переказ коштів здійснюється за рахунок замовника. (Увага! Ціни на сайті можуть змінюватись, тому перед тим як робити замовлення уточніть ціну у менеджера).